hledám kamarady :) Londýn
Krajane.cz - Belgie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledám kamarady :) Londýn  (Přečteno 45734 krát)
kasandra



Karma: 1
Příspěvků: 2


« : Říjen 28, 2014, 05:59:51 pm »

Ahoj, chystám se do Londýna a touto cestou hledám kamarady ,než se někam vydám Úsměv
Pkud máte tipy na stránky kde bych mohla hledat bude vděčná. děkuju Úsměv
Zaznamenáno
Iveta007



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Listopad 09, 2014, 08:50:05 pm »

Ahoj, já jsem kousek od Londýna a taky bych ráda našla pár lidí, se kterýma by se dalo někam zajít. Iveta
Zaznamenáno
Igy



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Listopad 22, 2014, 04:34:40 pm »

Ahoj:), v Londýně bydlím už čtvrtý měsíc a taky rád poznám nové lidi. Bohužel pracuji s lidmi, kteří se tak často nescházejí nebo to není možné kvůli pracovní době. Takže se klidně ozvěte a podniknem něco;).
Zaznamenáno
WhySoSerious



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Listopad 24, 2014, 02:10:56 pm »

Ahoj, taky bych rád zašel s někým na pivko/pokec... bydlím v centru u Warren st. Úsměv Dejte vědět Molina.Ondrej[zavináč]gmail.com a něco poodniknem Úsměv neděle nebo pondělí. Ondra
Zaznamenáno
Martinka925



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #4 : Listopad 25, 2014, 06:18:51 pm »

Ahojky, od prosince budu v Londýně jako aupairka, a jelikož tam nikoho neznám tak bych také ráda poznala nějaké nové přátele. Budu ráda když něco domluvíme  Mrknutí.
Zaznamenáno
MikeGaray



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Prosinec 10, 2014, 01:40:26 pm »

Ahoj Úsměv Kdy se stěhuješ do Londýna? Já v lednu. Hodilo by se pár tipů na ubytování Úsměv
Zaznamenáno
nathaniel



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Prosinec 10, 2014, 01:47:14 pm »

Čaues lidi!!!
Tj rád vidím že tady nejsme jediní noví a sami:))... Ja přijel s kamaradem cca před týdnem a zatim se ještě jen tak rozkoukavame a taky hledáme nějake v chillu lidi co by někdy něco podnikli! Takže klidně pište! Jinak i teď v sobotu 13.12. budem dělat i menší seznamovací párty Škleb pro čechy u nás na houseu v Leytonu, takže kdo bude chtí klidně doražte! Vyplazuji jazyk

 
Zaznamenáno
rencalka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Leden 25, 2015, 12:13:49 am »

Ahoj som v Londýne nová a bývam v časti Sutton Úsměv rada by som sa s niekym zoznamila Úsměv
Zaznamenáno
khimari87



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Březen 04, 2015, 10:58:11 pm »

Ahoj za pár měsíců mě taky čeká cesta do UK za prací. Rád tam poznám krajany, ale i sousední krajany.
Bylo by fajn se tam necítí osamocený a vyrazit někam na pivko nebo kafe.. 
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Britanie.co.uk © 2024
Z Británie o Británii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Británii.

spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München |